LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aktorja e famshme Taraji P. Herson tregon të shkuarën e tmerrshme: Ja si më dhunonte ish-bashkëshorti

20 Tetor 2016, 14:00, Lifestyle CNA

Taraji P. Herson, është një nga aktoret më të rezervuara në botën e show biz, dhe për jetën e saj të gjithë dimë shumë pak. Ylli i filmit ?Think Like A Men Act Like A Lady?, më 11 tetor publikoi librin e saj të ri, ku rrëfeu gjithçka.

?Ish-bashkëshorti dhe babai i djalit tim më dhunonte në mënyrë barbare. Gjithmonë më godiste me grushte në fytyrë dhe më dilte gjak nga goja? shkruan ajo. Taraji 46-vjeç ka dhe një djalë me të, 22-vjeçarin Marcell, të cilin e rriti e vetme.

Lajmet e fundit nga