LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Publikohen fotot nudo të Melania Trump, ajo: Jam shumë krenare për to!

20 Tetor 2016, 10:30, Lifestyle CNA

Melania Trump, bashkëshortja e shumëpërfolur e kantidatit për President, Donald Trump është gjithnjë në qendër të vëmendjes. Të gjithë kanë nisur të investigojnë mbi të kaluarën e saj, e duhet thënë se ka pafund ?material të pista?, por Melania i konsideron si krenari.

Në deklaratën për Fox, ajo shprehet:? Kjo ishte periudha kur isha modele dhe unë jam krenar për këto foto. Unë kamë punuar shumë për këto, pse të jem e turpëruar??

Lajmet e fundit nga