LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Miqtë e Brad Pitt dhe Angelina Jolie: Ata nuk kanë folur që kur janë ndarë!

20 Tetor 2016, 10:00, Lifestyle CNA

Prej katër javësh tashmë Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë ndarë, dhe sipas miqve pranë tyre çifti nuk kanë patur asnjë kontakt me njëri-tjetrin. Zgjedhja për ndarje, divorc dhe për të qëndruar pa kontakt ka qenë e Angelina Jolie.

Përmendim se më parë, u raportua që aktorja kishte bllokuar Brad nga telefoni, ai s?mund t`i dërgoje mesazhe apo ta marr në telefon.

Lajmet e fundit nga