LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të gjithë fyejnë bashkëshortin me ngjyrë të Ashley Graham, dhe modelja gjen një zgjidhje

20 Tetor 2016, 16:00, Lifestyle CNA

Ashley Graham po bën nje jetë shumë të lumtur pranë bashkëshortit të saj Justin Ervin. Në intervista të shpeshta që ka dhënë, modelja është shprehur se ai është mashkulli i jetës së saj dhe ai e trajton shumë mirë.

Por publiku e fyen shumë Justin për ngjyrën e lëkurës. Atëherë Graham gjeti një zgjidhje! Ajo vendosi të shfaqej krenare në publik me Justin, dhe të pozonte përpara të gjithë aparateve fotografike.

Lajmet e fundit nga