LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Mos e humbisni! Kjo vogëlushe do t'ju zbukurojë ditën

20 Tetor 2016, 14:15, Lifestyle CNA

Nëna e një vajze të vogël amerikane ka shpërndarë videon e së bijës duke kënduar këngën ?What makes you beautiful?, nga grupi One Direction.

Vogëlushja duket se po e shijon momentin e karaokes dhe me një pamje shumë gazmore  përpiqet të këndojë dhe të kërcejë njëkohësisht.

Videoja është parë mbi 14 milionë herë në rrjetet sociale. /Citynews

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fmariapompea2012%2Fvideos%2F1150559394964720%2F&show_text=0&width=400″ width=”400″ height=”400″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true”></iframe>

Lajmet e fundit nga