LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kim Kardashian nxjerr një mësim të vlefshëm pas grabitjes në Paris

20 Tetor 2016, 15:40, Lifestyle CNA

Kim Kardashian ka dal ?gjithë mend? nga incidenti që ndodhi në Paris dy javë më parë. Duke qenë se asaj ju desh të lutej për minuta të tëra për të shepetuar jetën e saj, Kim ka reflektuar dhe ka nxjerr mësime.

Një burim pranë saj shprehet:?Kim nuk ka më ndërmend të jetojë si dikur. Ajo s?ka dëshirojë të ekspozojë më mënyrën e jetesës përpara të tjerëve.?

Lajmet e fundit nga