LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

A e keni parë ndonjëherë të pafajshmen Shailine Woodly në burg?/ Ja si dukej ajo me portokalli

20 Tetor 2016, 16:20, Lifestyle CNA

Shailine Woodly, tani është një nga aktoret më të paguara të momentit dhe shumë e dashur për publikun, pore ne të kaluarën ajo ka qene në burg.  Kjo është një foto e rrallë e Woodly, e veshur me portokalli.

Lajmet e fundit nga