LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Njihuni me 3 adoleshentët më me influence në botë

21 Tetor 2016, 09:00, Lifestyle CNA

Është publikuar vetëm një pjesë e listës së adoleshentëve më me influence në botë dhe e para është 19-vjeçarja Kylie Jenner.

Me Kylie pason armikja e përbetuar e motrave të saj, Chloe Grace Moretz, aktorja 19-vjeçare.

Dhe më pas djali i Will dhe Jada Smith, Jayden 18.

Lajmet e fundit nga