LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrëfim/Bashkëshorti luan bixhoz ndërsa djali jonë 5 vjeçar vuan urie

20 Tetor 2016, 19:10, Lifestyle CNA

?Bashkëshorti im është një person i cili është i varur bixhozi dhe është duke shpenzuar të gjitha të ardhurat tona për varësin e tij. Të dy  jemi në të 30-tat tona dhe kemi një djalë 5 vjeçar. Sa herë që i them burrit tim që të ndalojë këtë ves ai më kthehet duke më thënë se nuk mund t?i tregoj se si të shpenzojë parat e tij. Hyra në llogarit e tij bankar në internet dhe zbulova që po shpenzonte mijëra paund  duke luajtur bixhoz dhe ndërkohë, që me zor ia dalim të ushqejmë djalin tonë . Shpesh herë gjatë natës dëgjoj djali të qaj dhe kjo gjë është duke më shkatërruar?, kjo është letra që një nënë i ka dërguar psikologes së ?The Sun?.

Psikologia i shkruan në përgjigjen e saj se është diçka shumë e trishtueshme por, duhet të kalojë më shumë kohë me djalin e saj, t?i lexojë dhe të luaj me të. Ndërkohë, përsa i përket vesit të burrit të saj i shkruan se është diçka shumë e vështirë që ai të shkëputet prej tij dhe i kërkon të flasi me të dhe t?i thotë se djali i tyre është duke vuajtur./Citynews.al

Lajmet e fundit nga