LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Zbulohen grabitësit e Kim Kardashian! Kjo ishte arratisja e tyre e shpejtë

20 Tetor 2016, 18:00, Lifestyle CNA

Kamerat e rrugës kanë filmuar 5 grabitësit që vodhën 10 milionë dollarë bizhuteri nga Kim Kardashian. Ata vendosën të largoheshin nga vendgjarja me biçikleta dhe jo me makinë!

Grabitës të çuditshëm!

https://www.youtube.com/watch?v=JKNwI_pQtmk

Lajmet e fundit nga