LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kohë rekord/ Shikoni për sa sekonda është ndarë Cheryl nga ish-bashkëshorti

20 Tetor 2016, 17:40, Lifestyle CNA

Më në fund është finalizuar dhe divorci i vështirë mes Cheryl dhe biznesmenit Jean-Bernar. Pas 10 muaj luftë me njëri-tjetrin, ai nuk mori asnjë qindarkë nga pasuria e Cheryl. Por me e bukura e këtij divorci është koha që mori në dispozicion për tu finalizuar.

Vetëm 14 sekonda!

Lajmet e fundit nga