LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrëfim/I fejuari im ka një “shok” Gay

20 Tetor 2016, 20:50, Lifestyle CNA

Në një letër drejtuar psikologes së ?The Sun? një vajzë e cila është duke u martuar me të fejuarin e saj shprehet se zbuloi që i dashuri i saj është në një lidhje me një mashkull tjetër por, që ai nuk e pranon.

?E dua shumë të dashurin tim por, një ditë kur po përdorja kompjuterin e tij zbulova se ai ishte në kontakt me një mashkull tjetër dhe kur e pyeta për këtë gjë ai u ndie i ofenduar duke u shprehur se këto ishin gënjeshtra. Unë jam një vajzë 30 vjeçare dhe i fejuari im është 35 vjeç, kemi tre vite bashkë dhe përpara kësaj gjëje gjithçka ishte perfekt, madje po thurnim plane për martesë por, tashmë nuk e di nëse duhet të martohem me të?, përfundon letra e vajzës.

Ndërkohë psikologia i shkruan se nuk duhet të martohen pa zgjidhur këtë gjë pasi mund të vinë probleme më vonë të cilat do të çojnë drejt prishjes së martesës së tyre. ? Nuk duhet t?i anashkalosh ndjenjat  e tua pasi ke të drejtë që të presësh që ai mos të të tradhtojë dhe ke nevojë të mbrosh veten nëse ai është duke të tradhtuar me dikë tjetër?, përfundon përgjigjia e psikologes./Citynews.al

Lajmet e fundit nga