LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Amber Rose tregon për herë të parë si dukej në moshën 3-vjeçare

20 Tetor 2016, 20:20, Lifestyle CNA

Sot është një nga modelet më seksi të momentit, por dikur Amber nuk shquhej për ndonjë tipar të pazakonte. Modelja ka treguar ngjashmërinë mes të birit dhe saj, kur edhe ajo ishte 3-vjeç.

Lajmet e fundit nga