LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

TUTORIAL/ Shkëlqeni me ‘Smokey Eyes’ si Kim Kardashian në pak minuta

20 Tetor 2016, 21:00, Lifestyle CNA

Vështirë se do të harrohet grimi i veçantë i Kim Kardashian, disa muaj më parë. Kim njihet si adhuruese e grimit Smokey dhe Mario Dedivanoviç gjithnjë ja plotëson dëshirën

Lajmet e fundit nga