LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ja sa thjeshtë vishen George dhe Amal Clooney në përditshmëri

21 Tetor 2016, 09:30, Lifestyle CNA

Ata janë shumë të zotët të na lënë pafjalë me thjeshtësinë dhe elegancën e tyre. Çifti George dhe Amal duken si dy njerëz të zakonshëm që ecin në Los Angelos.

Amal shkoi për të takuar bashkëshortin e saj të famshëm në shexhirime!

Lajmet e fundit nga