LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Moda në Kopenhagen/ Veshjet që pritet të jenë trend në pranverën e 2023-shit

10 Gusht 2022, 15:35, Trending CNA
Moda në Kopenhagen/ Veshjet që pritet të jenë trend në
Foto ilustruese

Në sezonin e pranverës të vitit 2023, do të kenë në kryefjalë dy stile veshjesh në Kopenhagen.

Të gjitha veshjet janë të frymëzuara nga "Balenciaga", duke nisur nga jelekët, pantallonat, syzet sportive të diellit dhe veshjet e lëkurës, që edhe aktualisht po bëjnë xhiron në rrjetet sociale.

Aq sa tregojnë fotot e publikuara në "Vogue", ngjyrat që mbizotërojnë më tepër janë ato natyrale, dhe me kombinime shumëgjyrëshe.

Për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga