Aksesori që po bën “namin” në botë/ Vip-at, të fiksuar pas çantës prej xhami

5 Gusht 2022, 18:22, Trending CNA
Aksesori që po bën “namin” në botë/ Vip-at,
Foto ilustruese

Ndonëse Doja Cat ishte një hyrje e re e edicionit të 64-të të Grammy, këngëtarja e "You Right" pushtoi menjëherë të gjitha rrjetet sociale, falë një aksesori të lezetshëm dhe glam. A ju tregon diçka çanta prej xhami në bashkëpunimin mes Heven dhe Coperni?

U pa për herë të parë në pasarelën e Arnaud Vaillant dhe Sébastien Meyer për të prezantuar koleksionin vjeshtë/dimër 2022/2023, të titulluar “Coming of age”.  Çanta prej qelqi që atëherë është parë kudo, nga Doja Cat te Tinashe te Kyle Jenner , e shpërndarë miliona herë në Instagram.

Çanta e re Coperni u krijua në bashkëpunim me Breanna Box dhe Peter Dupont nga Heven , një markë e mirënjohur qelqi në Nju Jork, e krijuar në vitin 2020

Për ta krijuar atë, u përdorën teknika që zakonisht nuk përdoren në fryrjen e xhamit. Të gjitha në një temperaturë që i kalonte 1500 gradë./ CNA.al

Aksesori që po bën “namin” në botë/ Vip-at,

Aksesori që po bën “namin” në botë/ Vip-at,

Aksesori që po bën “namin” në botë/ Vip-at,

Aksesori që po bën “namin” në botë/ Vip-at,

Aksesori që po bën “namin” në botë/ Vip-at,

 

Lajmet e fundit nga