Të gjithë sytë nga Kate Middleton/ Dukesha e Kembrixhit, shfaqet e veshur sportive

6 Gusht 2022, 17:18, Trending CNA
Të gjithë sytë nga Kate Middleton/ Dukesha e Kembrixhit, shfaqet
Kate Middleton

Vetëm për një takim të organizuar nga një shoqatë e së cilës ajo është kumbare, "Trusti i vitit 1851", Kate Middleton u rishfaq në publik me veshje sportive, rasti ishte një garë në Plymouth, në të cilën ajo mori pjesë e vetme.

Për të marrë pjesë në garë, përpara se të vishte veshje teknike, Kate Middleton zgjodhi një look që "theu" zemrat e fansave, një kombinim i thjeshtësisë. Por tejet i këndshëm dhe i lezetshëm.

Dukesha e Kembrixhit në fakt mbërriti në Plymouth me një bluzë me vija nga Erdem, një markë shumë e dashur për të, dhe me pantallonat e shkurtra të bardha me bel të lartë nga Holland Cooper, një model i gjithanshëm dhe i rafinuar. Janë pantallonat e shkurtra të Kate Middleton, të cilat Dukesha i vesh vetëm në raste të caktuara, kur ajo merr pjesë personalisht në eventet sportive si në rastin e garës.

Arsyeja është e qartë: pantallonat e shkurtra janë me bel të lartë, me butona të artë dhe një prerje të drejtë, të cilat e bëjnë këtë model absolutisht të gjithanshëm./ CNA.al

Të gjithë sytë nga Kate Middleton/ Dukesha e Kembrixhit, shfaqet

Të gjithë sytë nga Kate Middleton/ Dukesha e Kembrixhit, shfaqet

Lajmet e fundit nga