LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Vllaznia “deh” Luiz Ejllin, këngëtari i njohur: Si Tirona e Partizani, kësaj here s’patën sukses…

23 Janar 2023, 16:55, Sport CNA

VIDEO/ Vllaznia “deh” Luiz Ejllin, këngëtari i njohur: Si

Luiz Ejlli është një nga personazhet më të përfolur në vendin tonë. Këngëtari i njohur shqiptar është pjesë e Big Brother VIP Albania. Edhe në këtë reality shoë nuk mund të mungonte futbolli.

Pjesë e pandashme e çdo njeriu, shkodrani bën publikisht tifozllëk për Vllazninë. Së fundmi, ai ka kënduar një këngë duke mos lënë pa përmendur rivalët e Tiranës dhe Partizanit.

“Si Tirona e Partizani, kësaj herë s’patën sukses. Prençi, Noka e Zmijani, mbrojtje të fortë si Mur Kinez, ohej. Vllazni, Vllazni, moj Vllaznia jonë”, dëgjohet Luizi duke kënduar.

Lajmet e fundit nga