LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dy opsione të tjera për të zëvendësuar Bitrin, Partizani nis ofensivën

23 Janar 2023, 14:21, Sport CNA

Me largimin e Eneo Bitrit, Partizanit i duhet të ndërhyjë menjëherë për të forcuar mbrojtjen. Lëvizja e parë është anulimi i vendimit për të huazuar Saliu Sembenenë te Teuta. Ai do të qëndrojë dhe shihet tashmë si një opsion për difensivën.

Dy opsione të tjera për të zëvendësuar Bitrin,
Saliu Sembene

Mësohet se Medin Bajrami është një kandidat për këtë rol, teksa ai është lojtar i lirë që nga data 1 janar. 24-vjeçari ka disa eksperienca në Slloveni, si Krsko, Ilirija dhe Maribor, ku është rritur si futbollist.

Dy opsione të tjera për të zëvendësuar Bitrin,
Medin Bajrami

Ai ka luajtur edhe me Belascian dhe Renovën në Maqedoni, teksa së fundmi ishte pjesë e Malishevës në Kosovë.

Një tjetër emër i mundshëm është Rustem Hoxha, i cili vjen nga një dëmtim i gjatë, teksa për të interesohet edhe Teuta, ku ka shkëlqyer dhe ka fituar titullin.

Dy opsione të tjera për të zëvendësuar Bitrin,
Rustem Hoxha

Lajmet e fundit nga