LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bajerni e do për të zëvendësuar Levandovskin, Herri Kejn merr vendimin mbi të ardhmen e tij

23 Janar 2023, 10:22, Sport CNA

Bajerni e do për të zëvendësuar Levandovskin, Herri Kejn

Herri Kejn nuk po kalon periudhën më të mirë me Totenhemin, që me të cilin edhe pse po shënon shumë, duket se golat e tij nuk ndikojnë që skuadra të marrë pikët maksimale.

Prej kohësh mediat angleze janë shprehur se sulmuesi anglez do të largohet nga "Spërsat" në mënyrë që të arrijë të fitojë trofe dhe shumë herë në skenë është shfaqur në skenë Bajerni i Mynihut.

Gjithsesi, duket se gjërat kanë ndryshuar për Kejnin, i cili pritet të rinovojë një tjetër kontratë me klubin nga Londra e Veriut, të cilin kërkon ta ngrejë në nivelet më të larta të futbollit europian.

Lajmet e fundit nga