LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

A do luajë Nedim Bajrami sot ndaj Interit?

23 Janar 2023, 13:38, Sport CNA

Një vit më parë në Kupën e Italisë, Nedim Bajrami ndëshkonte Interin me një supergol, por sot në mbrëmje mesfushori pritet ta nisë nga stoli sfidën me zikaltrit, duke shpresuar për minuta në dispozicion gjatë saj.

Nga ana tjetër Empoli do të duhet të bëjë edhe pa Ardian Ismajlin, mbrojtësin e Kombëtares, që pas shqetësimeve muskulore ndaj Sampdorias pritet të qëndrojë të paktën dhe një javë jashtë fushave.

Lajmet e fundit nga