LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vendos UEFA, Partizani do i luajë ndeshjet e Europës në "Air Albania"

24 Qershor 2022, 18:16, Sport CNA
Vendos UEFA, Partizani do i luajë ndeshjet e Europës në "Air
Air Albania Stadium

UEFA ka konfirmuar përfundimisht se Partizani do ta luajë sfidën e kthimit përballë Saburtalos në stadiumin “Air Albania”.

Në fillim kjo sfidë u vendos që të luhej në stadiumin “Elbasan Arena”, por duket se çdo gjë u ndryshua, me “Demat” që do ta luajnë takimin e tyre të dytë në kryeqytet.

Këtë lajm e konfirmoi dhe vetë klubi i Partizanit me anë të një postimi në rrjetet sociale. Ndeshja e kthimit që do të pritet nga “Air Albania” do të luhet në datën 14 korrik në orën 20:00.

Lajmet e fundit nga