LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Da Silva: Do të firmos me Partizanin

24 Qershor 2022, 14:52, Sport CNA
Da Silva: Do të firmos me Partizanin

Viktor da Silva ka arritur akordin me Partizanin, por problemet fizike të shfaqura në fund të sezonit e kanë penguar të bashkohet me ekipin.

Në një prononcim për “Panorama Sport” braziliani shpjegoi se është në fazë rikuperimi dhe në ditët në vijim do të kryejë testin e radhës për t’u siguruar se është shëruar plotësisht, përpara se të bashkohet me ekipin e Partizanit. Gjithsesi, ai nuk e vë në dyshim faktin që pritet të jetë lojtari i ri i Partizanit në ditët në vijim.

Viktor, mund të na thoni diçka më tepër rreth së ardhmes tuaj? Po flitet shumë se do të firmosni me Partizanin, si qëndron e vërteta?

Po, është e vërtetë, së shpejti do të firmos me Partizanin.


A e keni lënë pas dëmtimin e pësuar në finalen e Kupës?

Jeni stërvitur në këtë periudhë? Po, jam duke i vazhduar stërvitjet, sigurisht duke u treguar i kujdesshëm. Gjatë këtyre ditëve kam edhe një kontroll të fundit për të marrë sigurinë 100% për të qenë i disponueshëm në mënyrë që të punoj normalisht në stërvitje me grupin.

Lajmet e fundit nga