LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Tifozët zikaltër të ‘tërbuar’, Interi prezanton Juan Cuadradon

19 Korrik 2023, 21:23, Sport CNA

Juan Cuadrado është futbollisti më i ri i Interit. Lajmin e bën të ditur vetë klubi zikaltër që konfirmon kështu të gjitha zërat që qarkullonin së fundmi për këtë lëvizje. Cuadrado ka nënshkruar kontratën 1-vjeçare plus opsionin për një vit tjetër dhe do të përfitojë 2.5 milionë euro në sezon.

Ky tranferim ka tërbuar tifozët zikaltër pasi kolumbiani është një emblem e Juventusit ku ka luajtur në 8 sezonet e fundit. Bardhezinjtë janë rivalët  e përbetuar dhe vetë Cuadrado ka qenë shpesherë pjesë e polemikave në raste të ndryshme.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Inter (@inter)

Lajmet e fundit nga