LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjest i bukur, Laporta uron bashkëshorten e Gundogan për ditëlindjen e saj...

19 Korrik 2023, 18:07, Sport CNA

Në qershor, Barcelona njoftoi nënshkrimin e Ilkay Gundogan deri në vitin 2025, duke vendosur një klauzolë të madhe lirimi prej 400 milionë euro për këdo që dëshiron ta blejë atë.

Ndërkombëtari gjerman, i cili u largua nga Manchester City pas shtatë vitesh, u prezantua te Barcelona. Presidenti Laporta i ka uruar mirëseardhjen futbollistit dhe familjes së tij.

Bashkëshortja e 33-vjeçarit, Sarah Gundogan, kishte ditëlindjen dhe presidenti i Barcelonës i kishte përgatitur një tortë surprizë, për të festuar ditëlindjen e saj të 28-të.

Ajo ka dashur ta falënderojë Laportën për gjestin e tij. Në veçanti, ajo ka postuar në Instagram foton nga prezantimi i të dashurit të saj dhe një video nga momenti kur shuan qiriun e tortës.

“Faleminderit Barcelona që na bëtë të ndihemi kaq të mirëpritur dhe faleminderit për surprizën e ditëlindjes. Shtëpia jonë e re”,- ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotos.

Lajmet e fundit nga