Sportingu dhe Napoli, dy ekipet që duan Kristiano Ronaldon

3 Gusht 2022, 21:18, Sport CNA
Sportingu dhe Napoli, dy ekipet që duan Kristiano Ronaldon
Cristiano Ronaldo

Bajerni, Çelsi dhe Barcelona janë disa nga klubet që janë distancuar nga mundësia për të transferuar Kristiano Ronaldon këtë verë.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe Atletiko e Madridit.

Ndërkohë që menaxheri i tij, Zhorzh Mendesh, vazhdon t’ua ofrojë sulmuesin klubeve të tjera që luajnë në Champions.

Ai është takuar gjatë ditëve të fundit me Napolin, por edhe me ish-klubin e parë të portugezit, Sportingun e Lisbonës.

Lajmet e fundit nga