Taulant Seferi nuk duket, largimi nga Tirana thuajse i kryer

3 Gusht 2022, 12:45, Sport CNA
Taulant Seferi nuk duket, largimi nga Tirana thuajse i kryer

Enur Totre u shit në Ukrainë, ndërkohë që tani pritet të zbulohet edhe klubi i ri i Taulant Seferit.

Sulmuesi ka munguar në stërvitje së fudmi dhe mund të kthehet në ditët në vijim, por “Panorama Sport” thekson se Seferi e ka mbyllur me Tiranën.

Ai ka oferta nga Turqia e Polonia dhe mbetet të shihet se cili do të jetë klubi që do ta bindë Tiranën, pasi sulmuesi është nën kontratë. 

Lajmet e fundit nga