LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vranësira dhe kthjellime/ Moti për ditën e sotme  

13 Nëntor 2023, 07:15, Sociale CNA

Vranësira dhe kthjellime/ Moti për ditën e sotme  

Për ditën e sotme moti parashikohet i kthjellët si dhe me vranësira kalimtare kryesisht në orët e para të ditës dhe mbrëmje.  

Temperaturat maksimale pritet të shkojnë deri në 20 gradë celsius ndërsa ato minimalet deri në 3 gradë celsius./ CNA

Lajmet e fundit nga