LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Moti i keq/ Anulohen tragetet e linjës Durrës-Bari dhe anasjelltas

17 Janar 2023, 14:42, Sociale CNA

Moti i keq/ Anulohen tragetet e linjës Durrës-Bari dhe anasjelltas

Drejtoria e Përgjithshme Detare njofton se si pasojë e motit të përkeqësuar dhe kushteve jo të favorshme për lundrim në daten 17.01.2023,  janë anuluar nisjet nga Bari për Durrës me tragetin AF MARINA , gjithashtu anullohet dhe nisja nga Ankona për Durrës me tragetin AF CLAUDIA.

Trageti AF MARINA rinis linjën Bari -Durrës nesër ditën e mërkurë dat?.18.01.2023, kurse trageti AF CLAUDIA rinis në linjën Ankona-Durrës diten e enjten datën .19.01.2023.

“Kompanitë e lundrimeve do të respektojnë gjithë detyrimet që lindin nga ky anulimi i lundrimit, ndërsa për çdo sqarim të nevojshëm, ju ftojmë të kontaktoni me agjencitë respective”, thuhet në njoftim./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga