LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Moti i keq/ Anulohen tragetet e linjës Durrës-Bari dhe anasjelltas

17 Janar 2023, 14:42, Sociale CNA

Moti i keq/ Anulohen tragetet e linjës Durrës-Bari dhe anasjelltas

Drejtoria e Përgjithshme Detare njofton se si pasojë e motit të përkeqësuar dhe kushteve jo të favorshme për lundrim në datën 17.01.2023, janë anuluar nisjet nga Bari për Durrës me tragetin AF MARINA, gjithashtu anulohet dhe nisja nga Ankona për Durrës me tragetin AF CLAUDIA.

Trageti AF MARINA rinis linjën Bari-Durrës nesër ditën e mërkurë dat?.18.01.2023, kurse trageti AF CLAUDIA rinis në linjën Ankona-Durrës diten e enjten datën 19.01.2023.

“Kompanitë e lundrimeve do të respektojnë gjithë detyrimet që lindin nga ky anulimi i lundrimit, ndërsa për çdo sqarim të nevojshëm, ju ftojmë të kontaktoni me agjencitë respective”, thuhet në njoftim./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga