LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Turizimi, në rrezik/ Berisha, tryezë me sipërmarrësit në Vlorë

3 Gusht 2022, 17:13, Politikë CNA
Turizimi, në rrezik/ Berisha, tryezë me sipërmarrësit
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha

Turizmi në rrezik, do të jetë tema e diskutimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Sali Berisha, që do të zhvillojë sot në orën 19:30 në Vlorë.

Takimi do të zhvillohet me ekspertë, sipërmarrës, aktivistë dhe qytetarë, të cilët do të flasin për problematikat që ata hasin në zhvillimin e turizmit në vend.

“Nga pasiguria te ndotja e mjedisit, nga çmimet e larta te mungesa e iniciativave. Nga prishja e konkurrencës, te zaptimi i hapësirave publike”, do të jenë disa nga çështjet që do të diskutohen./CNA.al

Turizimi, në rrezik/ Berisha, tryezë me sipërmarrësit

Lajmet e fundit nga