LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Tymuese dhe zjarr në Kuvend, Nikolla përjashton nga seanca Flamur Nokën

4 Dhjetor 2023, 10:10, Politikë CNA

VIDEO/ Tymuese dhe zjarr në Kuvend, Nikolla përjashton nga seanca

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla, ka përjashtuar nga seanca Flamur Nokën, pasi në seancën plenare u hodhën tymuese si dhe u dogj një letër. 

Nuk kanë munguar edhe përplasjet mes Nokës dhe gardistëve, pasi këta të fundit tentuan që të mos e lejonin deputetin që të hidhte tymuese apo të digjte letra gjatë seancës plenare. 

Theksojmë që gjatë kaosit në Kuvend, Flamur Noka hodhi edhe tymuese në drejtim të Lindita Nikollës, por fatmirësisht kryetarja e Kuvendit, nuk u dëmtua./CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

Lajmet e fundit nga