LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meta paralajmëroi se do t’ia shkulë/ Çim Peka bie në kontradiktë: Rama nuk ka dhëmbë

4 Shtator 2022, 17:41, Politikë CNA

Meta paralajmëroi se do t’ia shkulë/ Çim Peka bie në

Vetëm pak ditë më parë, ish-presidenti Ilir Meta deklaroi se kryeministrit Edi Rama do t’i shkulë dhëmbët dhe dhëmballët.

Ndërsa sot, gazetari Çim Peka është shprehur se Rama nuk ka më dhëmbë për të kafshuar.

Në një status në rrjetet sociale, ku ka nxjerrë spotin për sezonin e ri të emisionit të tij, Peka thotë se kreut të qeverisë dhe vëllait të tij, Olsi Ramës, i kanë rënë dhëmbët.

"Nuk ka më dhëmbë për të kafshuar, i kanë rënë dhëmbët së bashku me të vëllanë. Ai e di më mirë se kushdo se në çfarë halli është (e di që edhe ne e dimë). Këtë fund do kishte. Edhe pse dëmin e bëri të madh, së paku është vjeshta e fundit për të! Luftë deshi, luftë do marrë. Lufta me “pishinat” si lufta me “Mullinjtë e erës”…

“Ne kemi shumë për të thënë”

Nga nesër, çdo të Hënë, të Enjte e të Premte në 20.45!”, shkruan gazetari.

Por deklaratat e Metës dhe Pekës bien në kontradiktë. Tashmë ata duhet të sqarojnë, ka apo nuk ka dhëmbë Edi Rama./ CNA.al

Meta paralajmëroi se do t’ia shkulë/ Çim Peka bie në

Lajmet e fundit nga