LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Berisha nxjerr videon/ “E filmoi Çuçi në Tiranë, dhe fantaksi Ramën në Vlorë”

8 Korrik 2022, 16:43, Politikë CNA
Berisha nxjerr videon/ “E filmoi Çuçi në Tiranë,
Foto nga protesta

Kreu i PD-së, Sali Berisha, ka publikaur në rrjetin social "Facebook", një video nga protesta madhështore e ditës së djeshme, ku mijëra qytetarë “zbritën” në shesh.

Berisha shkruan se videoja është filmuar nga ministri i Brendshëm, Blendi Çuçi, dhe më pas sipas kryedemokratit ai ia ka dërguar Ramës në Vlorë.

Pjesëmarrja e madhe e qytetarëve, ka fantaksur kryeministrin, thekson Berisha.

“Miq, kjo është një video që filmoi Çuçi nga taraca e kryeministrisë dhe fantaksi Ramën në Vlorë. #sb”, shkruan Berisha./CNA.al

Lajmet e fundit nga