LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha ‘degjeneron’ Alibeajn/ “Një lolo në duart e Ballës, nuk ia var”

8 Korrik 2022, 12:58, Politikë CNA
Berisha ‘degjeneron’ Alibeajn/ “Një lolo në duart e
Sali Berisha

Kryedemokrati Sali Berisha, gjatë konferencës për mediat, ka sulmuar ashpër Enkelejd Alibeajn, për të cilin tha se është një kukull në duart e Taulant Ballës.

Sipas Berishës Alibeaj duhet veçuar në qëndrimet e tij me deputetët e tjerë.

“Zoti Alibeaj është një lolo në duart e Taulant Ballës se Rama nuk ia var dhe ia ka ngarkuar Ballës.

Ai bën përfaqësuesin e asaj që nuk përfaqëson asgjë përveç vetes.

Unë mendoj se kjo është një nga lojërat më të shpifura të Edi Ramës. Loja me Enkelejd Alibeajn,” tha Berisha.

"Ai po merr mbi supe një peshë të rëndë. Një kolaboracionizëm kundër demokracisë."/E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga