LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bashkëpunimi me Ramën të shndërroj në një biznesmen”/ Demokratët “masakrojnë” Bashën

27 Nëntor 2022, 11:37, Politikë CNA
“Bashkëpunimi me Ramën të shndërroj në një
Foto ilustruese

Lulzim Basha ka marrë pjesë sot në mbledhjen e përbashkët të dy kuvendeve Shqipëri- Kosovë.

Pjesëmarrjen në Kuvend, e njoftoi në rrjete sociale.

Është dashur që të vijnë deputetët e Kosovës, që Lulzim Basha të kujtohet se është deputet dhe paguhet për këtë gjë.

“Nisim sot mbledhjen e parë të përbashkët të Kuvendit të Shqipërisë dhe Kuvendit të Kosovës. Një moment i bukur dhe emocionues në prag të ditës së Pavarësisë dhe themelimit të shtetit shqiptar”, shkruan Basha.

Menjëherë pas këtij njoftimi, kanë reaguar ashpër demokratët.

Për ta Basha është një tradhtar dhe i pabesë.

Ata nuk mund të harrojnë se si i la më shumë se tetë vite në opozitë, i braktisi dhe ende mban peng vulën.

 “Lulin përzijeni se është tradhëtar respekte”, shkruan një nga demokratët.

Një tjetër ka thënë se bashkëpunimi me Ramën e ka shndërruar tashmë në një biznesmen të suksesshëm.

“Bashkëpunimi me Ramoviçin të shdërroj në një biznesmen të suksesshëm”, shkruhet në koment.

Nuk kanë munguar edhe akuzat ndaj tij përzier me ironi të tilla si që ai ka punuar shumë për Shqipërinë dhe tashmë po mendon për Kosovën.

“E ndrite edhe Shqipërinë ti po do mendosh për Kosovën”, ka qenë komenti.

Më poshtë, në galeri po sjellim disa nga komentet e demokratëve, në rrjetin social të Bashës./CNA.al

Lajmet e fundit nga