LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha, opozitë nga Holanda

11 Qershor 2023, 10:20, Politikë CNA

Basha, opozitë nga Holanda

Ish-kreu i PD, Lulzim Basha, ndodhet në Holandë, ku po bën një opozitë të fortë ndaj qeverisë Rama dhe merr pjesë në ceremoninë e pritjes për ish-studentët e Universitetit të Utrehtit.

Basha ka ndarë një foto me bashkëshorten e tij, Aurelën, teksa shkruan se ka plot emocione dhe kujtime të bukura me këtë rikthim në universitet.

I njohur si holandezi fluturues Luli duket i lumtur dhe i emocionuar si rrallëherë.

“Plot emocion dhe kujtime të bukura rikthimi bashkë me Aurelën në Universitetin e Utrehtit. Me ftesë të Rektorit morëm pjesë në pritjen për ish-studentët, një traditë e veçantë e universitetit, që na bashkon me miq dhe kolegë të rinj dhe të vjetër, në një vëllazëri njerëzore e profesionale! #alumniuu #sharingdays”, shkruan Basha.

Lulzim Basha dhe Aurela, universitetin e kanë kryer në Holandë, sukseset, mësimet dhe eksperiencën Luli e solli në Tiranë dhe dështoi me sukses kudo që drejtoi. Një nga sukseset e tij më të mëdha është gjumi dhe shkatërrimi i opozitës.

Lajmet e fundit nga