LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

40 minuta takim me Metën/ Yuri Kim jep porositë për zgjedhjet e 14 majit

8 Mars 2023, 15:21, Politikë CNA

40 minuta takim me Metën/ Yuri Kim jep porositë për zgjedhjet e

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka qëndruar për rreth 40 minuta në zyrën e Ilir Metës, në selinë e Partisë së Lirisë.

Zgjedhjet e 14 majit kanë qenë fokusi i bisedës Kim-Meta.

Më herët ambasadorja takoi sekretarin e përgjithshëm të PS-së, Damian Gjiknurin dhe deputetin e PD-së, Enkelejd Alibeaj./CNA.al

Lajmet e fundit nga