LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Nga selia rozë në Kryesinë e Kuvendit/ Kim, takim me Enkelejd Alibeajn

8 Mars 2023, 11:37, Politikë CNA
Video-Nga selia rozë në Kryesinë e Kuvendit/ Kim, takim me
Foto ilustruese

Pas takimit me Damian Gjiknurin në selinë rozë, ambasadorja amerikane, Yuri Kim, ka zbarkuar në Kryesinë e Kuvendit.

Kim do të zhvillojë një takim me Enkelejd Alibeajn.

Ende nuk ka asnjë detaj në lidhje me arsyet e takimeve të diplomates me Gjinkurin dhe Alibeajn./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga