LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ti je 100 mijë euroshi im”/ Ndodh pajtimi i shumëpritur mes Ilirit dhe Sabianit

28 Janar 2023, 19:08, Lifestyle CNA
“Ti je 100 mijë euroshi im”/ Ndodh pajtimi i shumëpritur
Foto ilustruese

Ilir Shaqiri dhe Sabian Medini, i kanë dhënë fund hatërmbetjeve të tyre.

Këngëtari Sabian Medini ka surprizuar balerinin dhe koreografin Ilir Shaqiri, i cili ka qenë i ftuar në një studio televizive.

Sabiani ka hyrë papritur në emision dhe ka përqafuar Ilirin, duke e përlotur këtë të fundit.

“Nuk ka ndodhur asgjë, nganjëherë një fjalë më shumë nganjëherë një fjalë më tepër sjellin një keqkuptim”, është shprehur Iliri, duke treguar se zënka mes tyre ka qenë thjesht një keqkuptim dhe asgjë më tepër./ CNA.al

Lajmet e fundit nga