LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pranë puthjes së shumëpritur/ Luizi dhe Kiara “shkrijnë” akujt

25 Janar 2023, 15:22, Lifestyle CNA
Pranë puthjes së shumëpritur/ Luizi dhe Kiara
Foto ilustruese

Këngëtari Luiz Ejlli dhe moderatorja Kiara Tito kanë realizuar provën e javës, duke u kujdesur për beben kukull.

Dyshja janë shfaqur më të afërt se kurrë më parë, madje kanë qenë shumë pranë puthjes së shumëpritur.

Teksa janë kujdesur për “Arbanën”, beben kukull, Kiara është shprehur se është shumë kurioze ta puthë këngëtarin për të parë kiminë mes tyre, por ka diçka që e pengon.

“Do isha kurioze të të puthja për të parë kiminë mes nesh, por kam diçka që më pengon dhe nuk ta shpjegoj dot me fjalë”, është shprehur Kiara./ CNA.al

Lajmet e fundit nga