LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Banorja më false”/ Luiz Ejlli flet për Arjola Demirin: Fëmijëve të saj nuk u ka munguar asgjë

24 Janar 2023, 08:44, Lifestyle CNA
“Banorja më false”/ Luiz Ejlli flet për Arjola Demirin:
Foto ilustruese

Këngëtari Luiz Ejlli e ka konsideruar aktoren Arjola Demiri si banoren më false të "Big Brother VIP 1".

Brenda shtëpisë është diskutuar mbi rrugëtimin e ish-banorëve të edicionit të parë të "Big Brother VIP 1", ku janë pyetur nëse ishte strategji apo viktimizim shqetësimi që Arjola shfaqte herë pas here në shtëpi.

Këngëtari u shpreh se e njeh ish-bashkëshortin e Arjolës nga jashtë dhe që fëmijëve të saj nuk u ka munguar kurrë asgjë, duke e quajtur viktimizim.

Ai shtoi se ajo ka qenë banorja më false dhe se shtëpinë e ka dashur për veten dhe jo fëmijët pasi sipas këngëtarit atyre nuk u ka munguar kurrë asgjë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga