LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Krist Aliaj provokon Kiarën dhe Luizin: Të kisha pëlqim, do ta kisha kapur me kohë

24 Janar 2023, 10:41, Lifestyle CNA
Krist Aliaj provokon Kiarën dhe Luizin: Të kisha pëlqim, do ta
Foto ilustruese

Mes Krist Aliajt dhe Kiara Titos ka pasur një debat shumë të fortë, ku është përfshirë edhe këngëtari Luiz Ejlli.

Këngëtari i është drejtuar Kristit se po pret që Kiara të refuzojë atë që ai të hedhë grepat drejt saj.

Kristi i është përgjigjur menjëherë këngëtarit duke thënë se nëse do të kishte një pëlqim ndaj moderatores do ta kishte kapur me kohë.

Ky reagim i Kristit ka shkaktuar një reagim shumë të ashpër nga moderatorja, e cila me tone të forta ka kërkuar që të mos bëjë më kurrë deklarata të tilla.

Nga ana tjetër Luizi është distancuar nga debati, duke plotësuar kërkesën e moderatores që të mos ndërhyjë në debatet e saj me banorët e tjerë pasi nuk ka nevojë për ndihmën e tij për t'u përballur me ta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga