LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zënka për ish-të dashurin/ Dafina Zeqiri reagon pas deklaratës së Juliana Nurës: Duke ëndërruar

26 Janar 2023, 11:00, Lifestyle CNA
Zënka për ish-të dashurin/ Dafina Zeqiri reagon pas
Foto ilustruese

Banorja e "Big Brother VIP Kosova", Juliana Nura, ka trazuar rrjetin me deklaratat e saj.

Ajo u shpreh se disa vite më parë ka rrahur këngëtaren Dafina Zeqiri, ku shkak thuhet se ka qenë ish-i dashuri, biznesmeni Krenar Çoçaj, i cili prej vitesh përflitet si i dashuri i moderatores Luana Vjollca.

Këngëtarja nuk ka vonuar me përgjigjen ndaj modeles.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, Dafina shkruan me ironi:  “Ku*vat duke ëndërruar që më ka goditur me shuplakë në bo*a bo*a”.

Ky konflikt mes dy vajzave ka më shumë se një dekadë që ka ekzistuar dhe që u risoll në vëmendje nga vetë modelja.

Ndër të tjera, Nura tha se showbiz-i shqiptar është i mbushur me njerëz të pavlerë.

“Gjëja më e keqe e showbiz-it shqiptar. Ka shumë bërllok në showbiz-in shqiptar. Duhet me pastru talentin, njeriu që e meriton me qenë në showbiz për gjërat që i meriton dhe me qenë të vërtetë”, tha ajo./ CNA.al

Lajmet e fundit nga