LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Surpriza për Luizin/ Kush po këndon në dasmën e tij me Kiarën

1 Shkurt 2023, 21:55, Lifestyle CNA

Surpriza për Luizin/ Kush po këndon në dasmën e tij me

Pasi fitoi një nga sfidat e Big Brother Vip, një nga dëshirat e Luizit ishte që këngëtari Altin shira të hynte në shtëpi dhe të këndonte për të.

Kjo dëshirë e Luizit është realizuar pikërisht në ditën e tij më të lumtur, në dasmën me moderatoren Kiara Tito.

Altin Shira ka surprizuar banorët dhe ka ndezur atmosferën në shtëpi duke kënduar disa nga këngët e tij më të njohura për publikun./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga