LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E papritur/ Luizi kërkon të dalë nga "Big Brother"

31 Janar 2023, 13:41, Lifestyle CNA

E papritur/ Luizi kërkon të dalë nga "Big Brother"

Luizi ka kërkuar të dalë nga "Big Brother". Gjatë një bisede me Kiarën ai ka thënë se nuk duron dot më. Kjo ka ardhur si pasojë e debateve të forta që ka pasur së fundi me banorët e tjerë kryesisht me aktoren Olta Gixhari. 

Luizi është shprehur se të gjithë banorë e tjerë janë kundër tij dhe nuk e di se sa mund t'i rezistojë këtij rrugëtimi. 

Dua të dal për Zotin. Nuk besoj se e fitoj kështu që… Do duroj sa do duroj, por s’mban më. Të gjithë kundër, rrinë lëshojnë nga një kunjë çdo ditë për të parë ku jam. Do vijë një moment kur do më zënë ngushtë. Tre muaj janë shumë, s’dihet kush vjen. I kam të gjithë bashkë kundër, s’di çfarë të bëj më. Nuk jam as i pathyeshëm, as i paprekshëm, as më i forti, jam ky që jam. Nuk mund të luftoj kaq gjatë”, tha ai.

Nga ana tjetër Kiara, e ka këshilluar që të mos dorëzohet dhe të vazhdojë garën pasi sipas saj ai mund të fitojë këtë edicion të "Big Brother".

Në fakt një ditë më parë ka pasur një debat shumë të fortë me Olta Gixharin ku kjo e fundit ka kaluar në ofendime dhe kërcënime personale ndaj këngëtarit. 

Më tej Luizi i ka premtuar Kiarës se nuk do të ulet më në nivelin e debateve të tilla./CNA.al

Lajmet e fundit nga