LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vetëm 7 ditë brenda shtëpisë/ Xhonatani, i eleminuari i radhës nga BBV

28 Janar 2023, 22:40, Lifestyle CNA
Vetëm 7 ditë brenda shtëpisë/ Xhonatani, i eleminuari i
Foto ilustruese

Nuk ka zgjatur më shumë se 7 ditë rrugëtimi i tij brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Xhonatan Islami është i eleminuari i radhës nga realityshoë.

Në përballje me Efin, Luizin dhe Armaldon, më pak i votuari nga publiku ishte Xhonatani.

Kujtojmë se për Xhonatanin, ka një shans të dytë, pasi duhet parë nëse ka biletën e kthimit për në shtëpi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga