LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Mos më çaj kokën, qepe”/ Plas keq mes Oltës dhe Efit në "BBV"

30 Janar 2023, 15:23, Lifestyle CNA
“Mos më çaj kokën, qepe”/ Plas keq mes Oltës
Foto ilustruese

Mes Olta Gixharit dhe Efi Dhedhes ka pasur një debat shumë të ashpër. Dy vajzat, banore të shtëpisë së famshme, nuk kanë kursyer fyerjet dhe gjuhën e ashpër ndaj njëra-tjetrës.

Olta i është drejtuar duke i thënë që të mbyllë gojën dhe të mos i çajë kokën, ndërsa nga ana tjetër Efi është shprehur se aktorja sapo e bullizoi.

“Mos më çaj kokën që në mëngjes kështu që qepe, mos e hap shumë atë gojën se është dhe mëngjes”, ka thënë Olta.

“Qenke budallaqe, sapo më bullizoi”, i është përgjigjur Efi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga