LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Luizi i jep kurajo Oltës për të vazhduar lojën/ “Je e fortë”

1 Shkurt 2023, 17:19, Lifestyle CNA

Luizi i jep kurajo Oltës për të vazhduar lojën/ “Je e

Pas gjendjes së rënduar të aktores Olta Gixhari, këngëtari Luiz Ejlli i ka dhënë kurajo për të vazhduar lojën.

Luizi, gjatë një bisede larg banorëve të tjerë me Oltën, i është drejtuar duke i thënë se ajo është e lojtare e fortë dhe nuk duhet të dorëzohet.

Biseda mes dyshes

Luizi: Je e fortë

Olta: Jam, jam po kjo nuk do të thotë hajd ti biem

Luizi: Sa më shumë të durosh aq më e fortë bëhesh. Do rrëzohesh dhe do mësosh të ngrihesh

Olta: Nuk jam rrëzuar akoma./ CNA.al

Lajmet e fundit nga